Choď na obsah Choď na menu
 


Trenčín a Pečeňany 2009

18. 5. 2009

Trenčín

 

Konečne po 2 rokoch sa nám podarilo zúčastniť sa súťaže s historickými striekačkami v Trenčíne. Keďže naše DHZ má striekačku z roku 1930, chceli sme aj my ukázať, čo máme v inventári a trošku ju prevetrať. Na tréningu sme mali dobré časy, veru aj za 54 sekúnd sme to zvládli. No nanešťastie sa nám to nepodarilo zopakovať a dosiahli sme čas 74 sekúnd, avšak s hodnotením D pre prekrížené prúdy. Aj keď sa nám nepodarilo umiestniť, aj tak sme patrili medzi najväčšie hviezdy. Náš veliteľ robil rozhovor s JOJ-kou a tá to večer potom aj odvysielala. A dostali sme pozvanie na daľšiu takú podobnú súťaž.

Síce sa nám na súťaži veľmi nedarilo, ale boli sme tam prvý krát a tak sme aspoň okukali, čo a ako to tam beží a o rok sa tam hádam dostaneme opäť.

Ale máme odtiaľ veľa zážitkov. Niektorí boli na stožiari, iní na pivo ktoré tieklo z hydrantu a niektorí aj oboje ;-))

 

 

 

Pečeňany

 

V ten istý deň išlo ženské družstvo aj na súťaž do Pečeňan. Keďže sme mali novú prúdarku Janku (prešla z B-čiek na prúd), tak sme to brali viac-menej ako platený tréning. A tak sa aj stalo. Výsledný čas bol N a ani v tej kategórii sme neboli samé, bo sa nám tam prikmotrili aj baby zo Šišova. A hlavná vec, že sa nikomu nič nestalo. Aj keď treba uznať, že sme to mali dobre rozbehnuté. Možno nabudúce sa nám bude dariť lepšie ;-)

Neúspech nám aj tak nebránil v oslavovaní. Veď sme mali dôvod, ba dokonca dôvody dva. Narodeniny a štátnice.

 

 

 

 

Fotky sú tu:

s526.photobucket.com/albums/cc345/dhzpodskalie/Trencin%20Pecenany%202%200%200%209/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.