Choď na obsah Choď na menu
 


Okresovka (Praznov), Ihrište, Turčianske Klačany

9. 7. 2009

Už od rána to vyzeralo na riadnu búrku. Našťastie sme si útok na okrasovke v Praznove odbehli medzi prvými, tak sme potom už len čakali schované pod dáždnikom na odbehnutie štafety. Útok sme zvládli za 28 s. Síce to nebol najlepší čas, avšak patril k tým lepším. Svojím výkonom sme získali postup na krajskú súťaž.

 

Na súťaži v Ihrišti sa už začalo usmievať slniečko. Síce tam bolo blata po kolená, dokonca sme aj s Vitom zapadli, ale aj tak tam bolo fajn, no žiaľ krátko. Odbehli sme a s časom 19.74s sme skončili na 6. mieste.

 

V Klačanoch bolo tiež pekne a aj nám bolo fajn, ale len krátko. Odbehli sme útok, ktorý by bol výborný. Avšak po dokončení nám oznámili, že ich zradila časomiera a že nám napočítalo o 10 sekúnd viac. S nechápajúcim pohľadom, ako sa to mohlo stať, keď na tú časomieru furt kukalo viacero ľudí, ktorí to mali kontrolovať, sme išli na druhý pokus. Ten už pravdaže nebol taký úspešný a s časom 22.38s sme skončili na štvrtom mieste. Boli sme tam dva krát na súťaži a dva krát sa im akurát pri nás stala porucha. Ale tak čo už, stáva sa. Mali sme vyhrať plynovú páku a vyhrali sme akýsi olej. No nevadí, čo tam po páke, či oleji, hlavná vec, že to bolo v rámci fair – play. Či?

 

 

Na záver tohto súťažného dňa sme posedeli v našej krčme

s526.photobucket.com/albums/cc345/dhzpodskalie/Okresovka%20Ihriste%20Klacany%200%209/

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

na okrasu:-)

(stando, 10. 7. 2009 16:06)

no baby, vy sa máte.... vy ste boli na okrasnej súťaži!!!.... to znamená, že ste tam boli ako figuríny, či ako modelky :-) ???