Choď na obsah Choď na menu
 


Liptovská Teplá, Likavka - SSHL

12. 8. 2009

Tento víkend boli súťaže SSHL najvzdialenejšie od našej dedinky. Cestu sme zvládli pomaly v pohode. Rozhodli sme sa, že nebudeme merať tú dlhočiznú cestu 2x a preto sme prespali u známych.

V Liptovskej Teplej sme na štart vybiehali medzi poslednými družstvami, pretože sme čakali na strojníčku. Naša košiarka zaváhala, no útok sme dokončili. Po odbehnutí nám však oznámili, že musíme útok opakovať, pretože zlyhala časomiera. Opakovali sme už viackrát túto sezónu a nikdy predtým sme nedali druhý čas lepší ako prvý, takže sme nevedeli ako dopadneme. No stalo sa čo sme ani jedna nečakali. Útok sme predviedli v plnej paráde a s časom 18,95 sme v súťaži zvíťazili. Cenou za prvé miesto bolo aj pečené jahňa o ktoré sme sa podelili s mužstvom MVK Staškov. Potom sme chceli ešte vyhrať niečo v tombole ale nepodarilo sa, tak sme sa vybrali do hajan.

Na druhý deň sme na súťaži patrili k tým najvyspatejším družstvám, a možno aj to prispelo k tomu, že sa nám podarilo obhájiť minuloročné druhé miesto, pričom sme na víťazné družstvo strácali len 5 stotín sekundy.

Takže súťaže na Liptove dopadli pre nás úspešne. Ďakujeme chlapom z Predmiera, ktorí nám obidva dni pomáhali s nosením mašiny a ešte ako bonus nechali všetky rajčiny našej b-čkarke Januške

 

Fotky:s526.photobucket.com/albums/cc345/dhzpodskalie/Liptovske%20Tepla%20Likavka%202%200%200%209/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.