Choď na obsah Choď na menu
 


Krajská (Dohňany), Hliník nad Váhom - SSHL

12. 7. 2009

Po dvoch rokoch sme opäť postúpili na krajské kolo. Už od rána nám akosi neprialo. Technika nám zlyhávala na každom kroku. Našťastie sme to dokázali dotiahnúť až do konca a všetko sme dokončili ako bolo treba, len s vysokým časom. V útoku sme mali čas 33 a 35 s, na štafete 96 a 97 s, čo nám prinieslo, žial, len 8. miesto. Neobhájili sme ani svoje 4. miesto spred dvoch rokov :-( No stáva sa a nemôžeme byť furt štvrté.

Tak sme sa najedli, dočkali na vyhodnotenie, potom sa stavili u báb na kafe a išli sme do Hliníka na súťaž. Naša prúdarka Kačenka išla na svadbu, tak sme si požičali Mišku z domáceho družstva z Hliníka. Jej predútokové obavy z toho, že máme silnú mašinu sa nepotvrdili a dotiahli sme to do víťazného konca s časom 18,36. Všetko nám sadlo ako malo, len časomiera sa pokafrala a jeden terč sa zastavil na čase 14, pričom oba terče boli zrazené súbežne. Aj po proteste devilov, potvrdila ligová rada, že náš výsledný čas je platný a nemenný. Proste je ako je a ukázalo to aj video. Na súťaži bola výborná účasť (51 družstiev, z toho 14 ženských), takže víťazstvo sme nemali isté, pretože bolo ešte viacero ženských družstiev, ktoré nás mohli obehnúť. Nestalo sa tak a vyhrali sme ako jediné ženské družstvo s výslednou 18-tkou. A dokonca sme vyhrali aj svoj prvý putovný pohár. Tak naša radosť bola dvojnásobná

 

Fotky: s526.photobucket.com/albums/cc345/dhzpodskalie/Krajska%20Hlinik%200%209/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:-)

(náhradník, 10. 8. 2009 20:49)

Baby gratulujem vám k víťazstvu a hlavne že ste porazili tie "neporaziteľné".... Prajem Vám veľa úspechov v ďalších súťažiach ;)

Ano!

(tuxedo, 23. 7. 2009 22:40)

Keď sme už pri tom, myslím, že je to stále lepšie ako keď niekto niekomu tlieska a povzbudzuje ho a potom, keď niečo pokazí, tak sa krásne okato radovať. To je za prvé a za druhé kopec družstiev zo sshl vystúpilo kvôli správaniu sa nemenovaných družstiev. A za tretie, keď je dakto dobrý v športe, tak nech to dokáže poctivou cestou a nie za každú cenu vyhrať a pritom ukrivďovať iným družstvám. Pravdepodobne nedokážeš mať objektívny pohľad na vec a potom sa stáva, že družstvá, ktoré boli minulý rok v sshl radšej prestúpili do smhl. Sa spamätaj, nech to písal ktokoľvek!!!!

neporazitelne

(svet bez žiab, 23. 7. 2009 10:57)

V Hliníku ste naozaj ukázali svoj charakter. Gratulujem.

Hurááá

(zabkaaa, 13. 7. 2009 23:18)

Huráááá! Gratulujeeem:)) Tak to treba teraz v nedelu zopakovááááť. cmuk
PS: Tak im treba, to majúúú za tie Kľačany, kozyyyy.