Choď na obsah Choď na menu
 


Veľké Chlievany

28. 9. 2008

27. septembra 2008 sme sa vybrali na súťaž do Veľkých Chlievan. Keďže sme v tých končinách boli aj pred týždňom na súťaži v Dežericiach, tak prečo si cestu nezopakovať. Zúčastnilo sa len naše ženské družstvo.

Po ceste sme vzali našu spojárku Mirku zo školičky. A je to na neuverenie, ale ani jej to, čo sa v nej naučila, hneď nevyfúkalo, bo vietor nefúkal a po dlhej dobe bolo zas konečne pekné počasie, slniečko svietilo. A ani sme ani jedna neboli maródi, tak sme mohli veselo bežať. Baby si najskôr skúšali koš, ktorý im potom aj patrične sadol. No len čo z toho, bo ten skvelý koš nestačil, aby sme dokončili útok. Prúdarke Zuzke sa nepodarilo zhodiť terč, tak sme nedokončili. Mali sme to výborne rozbehnuté, ale šťastie sa od nás odvrátilo, takže žiaden úspech. Mohli sme dačo vyhrať, no nevyhrali sme. Ale to nám vôbec nebránilo v tom, aby sme oslavovali, však vyhrali baby z Ihrišťa, či Ihríšť, či ako sa to skloňuje. A aj tak, dôvod na oslavu sa vždy nájde. A potom po súťaži hor sa do dediny Ihrište, kuknúť akú majú krčmu a ich "sieň slávy" a dať si pizzu, ktorú sme si samé museli objednať, počkať na ňu, a doniesť do ich krčmy a asi to bude znieť neuveriteľne, ale aj zjesť sme ju dokázali samé. No a preplatili nám ju oni, však aj oni si z nej dali, síce len kúsok, ale aj to zaváži.

Tak toto bola asi naša predposledná súťaž. O týždeň sa chystáme do Babic, ale tam sa ako povedal náš veliteľ len pozrieť ideme. Ideme aj súťažiť, ale v takej konkurencii, sú naše šance minimálne

 

A fotky nájdete na tejto adrese:

s526.photobucket.com/albums/cc345/dhzpodskalie/Velke%20Chlievany/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.