Choď na obsah Choď na menu
 


Raková, Predmier - SSHL, detská, nočná

25. 8. 2008

Raková

 

V sobotu 23. augusta 2008 sme mali fakt plný deň hasičstva. Ráno sme sa vybrali na súťaž do Rakovej. Niektorý veru aj zaspali, ale tak stáva sa, ráno je len ráno a málokomu sa veru z postele chce von. Ani sme netušili, že sa nám tam tak zadarí. Skončili sme na peknom 2. mieste v konkurencii asi 15 ženských družstiev. Vyhrali sme aj nejaké peniažky, takže budeme mať za čo zapiť smútok za sezónou :)

 

Predmier- SSHL

Hneď ako sme odbehli, zbalili sme veci a „utekali“ sme do Predmiera. Tam sa konala najskôr detská hasičská súťaž, kde sa zúčastnili aj deti od nás. Podarilo sa im umiestniť na výbornom 5. mieste.

 

Obrázok

Obrázok

Potom sa konala normálna hasičská súťaž zaradená do SSHL. Chalani mali čas 16,08 a umiestnili sa na 7. mieste Babám sa podarilo vysúťažiť 3. miesto s časom 20,09

 

 


Obrázok

Náš talizman pre šťastie

 

 

Obrázok

Palino s pokazenou prilbou

 

 

Obrázok

Mala meniny, tak si zaslúžila darček

 

 

Obrázok

 

Keďže sme sa rozhodli, že pôjdeme aj na nočnú súťaž, tak niektorí čakali až do zotmenia a iní odskočili domov a strojníci a ich family aj na oslavu  Ani by sme neverili, že sa nám tak zadarí. Muži skončili na 3. a ženy na 2. mieste. Počkali sme na vyhlásenie výsledkov, trochu to oslávili a išli domov.

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nooooooo

(Minča, 29. 8. 2008 14:13)

a šak ona aj je hasička, len tento víkend nebude hasička ale bude súťažiť s mávatkami :-)

nooooooo

(zabka.zaba, 27. 8. 2008 22:15)

Hmm, krása len čo je pravdaaa. Aaa, ten Jankin výraz nemá chybyyyy. Skoro ako keby bola hasičkaaaa:)