Choď na obsah Choď na menu
 


Kysucké Nové Mesto, Korňa - SSHL, Lednica, Nedašova Lhota - SMHL

21. 7. 2008

Kysucké Nové Mesto

Na tejto súťaži bolo len ženské družstvo. A do tímu nám pribudla nová košiarka Veronika, ktorej to ide super. Okolo základne bolo ako keby chodíme po nejakej bažurine, ale tak terče sme zrazili, aj keď B-čkarke Januške sa nepodarilo hneď zapojiť, ale hlavná vec, že sme dokončili.

 

 

 

Obrázok

 

 

 

Korňa - SSHL

Aj na tejto súťaži boli len naše baby. Trať bola na asfalte a keby bola širšia, tak aj povieme, že bola fajná, ale podľa nás bola úzka, lebo prúdarky sa motali popod nohy našej rozdelovačiarke Lucinde, ktorá sa aj potkla a vyrúbala sa a doplatilo na to jej koleno a lakeť. A dosiahli sme čas 22,48.

 

 

 

Lednica

Tu už sme boli v plnej zostave, aj chalani aj baby. Teda myslím to tak, že aj mužské aj ženské družstvo. Chalani mali požičaného prúdara z Podhoria.

 

Obrázok

 

Baby štartovali na 2x, už boli super rozbehnuté a stopli nás, že lebo nejde časomiera, tak sme išli odznovu a keďže pravá prúdarka Kačenka bola ďalej od terča, tak trafila neskôr. Takže sme neobhájili ani druhé miesto z minulého roka. Čas sme dosiahli okolo 23 s.

 

Obrázok

 

Potom bežala Kačenka aj za Dubkovú a tento týždeň ju to už neohádzalo ako predtým

 

 

 

Nedašova Lhota - SMHL

Tak na túto súťaž sme dorazili a normálne aj začalo kropiť, ale našťastie to potom prestalo. A asi nám konečne trochu šťastia zapršalo, kedže tam naše ženské družstvo dosiahli najlepší čas tohto víkendu 20 aj nejaké drobné.

 

Obrázok

Obrázok

 

Chalani tiež dokončili v prijateľnom čase. Prúdara mali opäť požičaného z Podhoria.

Obrázok

Obrázok

 

 

Tento víkend sa nám nedarilo, vyzeralo to ako keby sme furt len trénovali. Tento týždeň sa chystáme trénovať, tak dúfam, že nebude pršať, aby sme naozaj trénovali na tréningu a na súťažiach súťažili a nie naopak.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

to bol ale víkend :-)))

(Minča, 22. 7. 2008 20:28)

víkend fajn, ale bohovsky únavný :-)
a tak si mal asi nejaké to window :-) stáva sa ;-)

to bol ale víkend :-)))

(stando, 22. 7. 2008 8:19)

.... ešteže si ho tak dobre pamätám :)!!!