Choď na obsah Choď na menu
 


Dohňany, Jablonové - SSHL, Mostište - nočná

5. 8. 2008

Tento víkend začali 3 týždne bez našej strojníčky a strojníka, ktorí si išli oddýchnuť na dovolenku. Ženské družstvo si za túto dobu vypožičiava strojníčku Janku z Hoštinej, ktorej ďakujeme, že bežala s nami a dúfame, že aj naďalej bude ;-)

 

Dohňany

 

 

V sobotu 2. augusta sme sa zúčastnili 3 súťaží. Najskôr sme prišli do Jablonového na ligovú súťaž, ale kedže sme tam prišli zavčasu, tak sme sa rozhodli ísť ešte na súťaž do pohárovku do Dohňan. Prišli sme tam, zaplatili štartovné, lenže začalo liať ako z krhle tak sa súťaž prerušila a čakalo sa dokiaľ bude počasie priaznivejšie. Nakoniec sa trošílinku umúdrilo a poľavilo v lejaku, tak sme vybehli na štart. Chalani mali čas okolo 15 myslím, a baby 22 aj dačo po roztržitom štarte :-). Baby nakoniec skončili 3.

 

Jablonové - SSHL

 

Zbalili sme náradie a išli do Jablonového. Tam lejak nebol, takže paráda. Odbehli sme, chalani skončili 5. s časom ... a baby 3. s časom 19,11.

 

Mostište – nočná

 

Potom sme išli oddýchnuť si domov a večer sme vyrazili na nočnú do Mostišta. Ako prvý štartovali muži a dosiahli skvelý čas, ktorý stačil na 3. miesto. Ženám sa podaril čas 18,55, a vyhrali súťaž.

Obrázok

Nakoniec sme to oslávili spolu s ostanými hasičimi na diskotéke.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.