Choď na obsah Choď na menu
 


Čierne, Zbora - SMHL, Podhorie - nočná

21. 7. 2008

Čierne

 

 

 

Takže na túto súťaž sme prišli presne na čas, ale aj tak sme sa nadarmo ponáhľali, bo organizátori mali času ako čečiny a namiesto o 15.00 sa začalo až o 16.00 alebo tak nejako. Jediné pozitívum bolo to, že nakoľko naše ženské družstvo išli druhé v poradí a mužské štvrté, bol terén ešte suchý, takže to bola pohoda. Ale aj tak to terč bol na figu, pokazený bol a baby dosiahli čas až čosi cez 30 s a chalani mali čas okolo 16, presne neviem. Inak sme odtiaľ odchádzali rozčúlený. Ale tak dúfali sme v lepší výsledok na ďalšej súťaži.

 

 

 
 

ObrázokObrázok

 

Obrázok

 

 

 

 

 

Zbora -  SMHL

 

Do Zbory sme prišli dá sa povedať len tak tak, no po ceste tam nám veru nebolo všetko jedno, či to vôbec stihneme, ale stihli sme. Chalani dosiahli čas 17,93 s, mali požičaného prúdara z Krásna. Baby nedokončili lebo prúdarky boli ďaleko od terčov a netrafili. Po tejto súťaži sme išli oddýchnuť a načerpať nové sily domov. Dokonca sme aj opekali slaninu a špekačky.

 

 

 

 

Obrázok

 

Obrázok

 

 

 

 

 

Podhorie

 

No tak toto bola neligová súťaž, ale aj tak sme tam išli s prianím dosiahnuť čo najlepší výsledok. Ešte len keď sme tam išli tak naša strojníčka Lenka dostala novú farbu na tepláky, a namiesto čiernych boli blatové, lebo tlačila vozík.

 

Muži nedokončili, lebo nespravili koš. Mali požičaného prúdara z Kamennej Poruby. Ženy dokončili s časom 24,41, čo bol za ten deň najlepší čas aký baby dosiahli.

 

Chalanom z Kamennej Poruby sme požičali celú techniku, teda okrem prúdnic. Však nebyť toho, že nám oni požičiavali mašinu, keď sme ešte nemali svoju, tak by sme boli v pekných oných.

 

Po súťaži sme tam ešte ostali zabávať sa. Najskôr sme mysleli, že to zalomíme hneď ako dobehneme, lebo sme boli dosť unavené, ale ostali sme, trebalo sa odreagovať.

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.